| Type | Tie Rod End |
|---|---|
| Placement on Vehicle | Front Axle Right |
| Length | 114 mm |
| Height | 90 mm |
| Width | 40 mm |
| Thread Size | M16x1.5 |
| Paired article numbers | TA3603 |
| Cone Size | 14.6 mm |
| Function | Tie Rod End |
Delphi TA3604 Tie / Track Rod End
€36.99 inc. VAT
Out of stock
OE
OE Numbers
25605785WA423812C5WA423812EVWN3CA3289AA
FIT
Compatible Vehicles
| Make | Model | Engine |
|---|---|---|
| AUDI | A3 allstreet (8Y) (02.2024 - ...) | 35 TDi (110 kW / 150 hp) |

